+905058259677
info@biselfacademy.com

Teslimat ve İade Koşulları

Aldığınız eğitimlerden memnun kalmanızı istiyoruz. Bu nedenle ilgili talep, geri ödeme politikamızdaki yönergeleri karşıladığı sürece Biself Akademide satın aldığınız eğitimleri;


  • İlgili materyallerin bulunduğu platforma veya satın aldığınız materyallere hiç erişim sağlamadıysanız,

Eğitimin niteliğine uygun düştükçe ve abonelik/üyelik planınız izin verdiği ölçüde 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu durumda isteğinizi bize e-posta veya destek hattımız üzerinden bildirmeniz gerekmektedir. Siparişinizi iptal ettiğinizde, satın aldığınız eğitim materyallerine erişiminiz otomatik olarak kaldırılır.

Eğitim materyallerimizde bir hata veya eksiklik fark ederseniz, lütfen destek hattımız üzerinden bize ulaşın. Sorununuzu çözmek için elimizden geleni yapacağız.

Neden 14 gün 

14 gün içinde iade politikamızı öğrencileri korumak için uyguluyor olsak da eğitmenlerimizi de kötüye kullanımdan ve dolandırıcılıktan korumak ve onlara uygun bir ödeme akışı sağlamak durumundayız.

Kendi takdirimize bağlı olarak, aşağıdakiler dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, geri ödeme imkanının art niyetli kullanıldığını düşündüğümüz durumlarda geri ödeme taleplerini sınırlandırabilir veya reddedebiliriz.


  • Birden fazla bölümden oluşan eğitim materyallerinde eğitimin bir bölümüne erişim sağladıysanız, veya tek bölümden oluşan eğitimlerde ilgili eğitimin bir kısmına erişim sağladıysanız,
  • Geri ödeme talebi gönderilmeden önce kurs içeriğinin bir bölümü öğrenci tarafından kullanıldıysa veya indirildiyse,
  • Bir öğrenci aynı kurs için birden fazla geri ödeme talep ettiyse,
  • Katılımcının siparişe konu olan ürüne/hizmete çok sayıda farklı IP adresinden ulaştığı tespit edilirse,
  • Bir öğrenci tarafından çok fazla sayıda geri ödeme talep edildiyse,

Eğitim materyallerimizin dijital olması nedeniyle iade işlemlerinizi gerçekleştiremeyeceğimizi bildiririz. 

Geçerli yasalar aksini gerektirmediği sürece satış sözleşmesinin alıcı tarafından suistimal edildiği eğitim hizmetleri için geri ödeme sağlamıyoruz.

Daha fazla bilgi için lütfen destek hattımızla iletişime geçin.