+905058259677
info@biselfacademy.com

Sertifikalar

Uluslararası Geçerli Sertifikalar

         

Biself Academy ve verdiği eğitimler dünyanın farklı yerlerinden kurumlar tarafından birden fazla ölçüte göre değerlendirilmiş olup, verilen eğitimlerin ve akademi politikasını akredite etmiştir. Eğitimlerin sonunda alacağınız sertifikalar uluslarası akreditasyon onayından geçerek sizlere ulaşır.


Bu kuruluşların misyonları hakkında detaylı bilgiler:


ICCW 


Uluslarası standarlara dayanarak, uzman denetçiler tarafından denetlenen kurumumuz ICCW uluslararası akreditasyona sahiptir.


ICCW, kişiye ve kuruluşa ASTM-2659 Amerikan Standartlarına göre sertifika sağlayabilen bir sertifika merkezidir. Dolayısıyla, ICCW bir eğitimi ASTM-2659 Amerikan Standartında uluslararası geçerlilik belgesi olarak onaylama yetkisine sahiptir.


IAS


Uluslararası Akreditasyon Servisi (IAS), bir kuruluşun en yüksek düzeyde etik, yasal ve teknik standartlarda faaliyet gösterdiğine dair nesnel kanıtlar sağlar.


IAF


Uluslararası Akreditasyon Forumu (IAF), yönetim sistemleri, ürünler, süreçler, hizmetler, personel, doğrulama ve doğrulama ve diğer benzer uygunluk değerlendirme programları alanlarında uygunluk değerlendirmesiyle ilgilenen akreditasyon kuruluşlarının ve diğer kuruluşların dünya çapında bir birliğidir.NAC


Akreditasyon ile ilgili standartlar, normlar, yönetmelikler ve teknik şartnameler, sözleşme türleri ve benzeri tüm bilimsel belgeleri inceler ve denetler.