+905058259677
info@biselfacademy.com

Hakkımızda

Biself Academy Dr. Klinik Psikolog Birgül Özgüvenç öncülüğünde kurulmuş ve bünyesinde birbirinden kıymetli uzmanları barındıran akademik bir yapılanmadır. Bu akademik yapılanmada uzmanlarımızın bilgileri ışığında, siz değerli katılımcılarımız için uzmanlara, topluma ve kurumlara; psikoloji, kişisel gelişim ve sağlık konularına yönelik üç farklı alandaki eğitimleri online ve interaktif olarak ulaştırmaktadır. 

Bu sistemi kurmaktaki temel amacımız; hem Türkiye’de hem de dünyanın dört bir yanındaki siz değerli katılımcılarımızın kolaylıkla ulaşabileceği çağdaş standartlarda uzmanlara, topluma ve kurumlara yönelik eğitim videoları ve içeriklerini ulaştırmaktır.

Bununla birlikte Türkiye’de ve dünyada alanının en iyi ve saygın kuruluşlarından birisi olmayı önüne net bir vizyon olarak koyan Biself Academy’nin gelecekten en büyük beklentisi, verilen eğitimlerin kaliteli, yenilikçi ve süreğen bir biçimde devam ettirilmesini sağlayarak, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak gayesiyle hareket etmektir. 


Misyonumuz

Biself Academy’nin misyonu faaliyette bulunduğu konularda; alanının en yetkin ve gözde uzmanlarının bilgileri ışığında uzmanlara, topluma ve kurumlara yönelik psikoloji, kişisel gelişim ve sağlık alanındaki eğitimleri online ve interaktif bir şekilde katılımcılarına ulaştırmaya devam etmektedir. Oluşturmuş olduğu App store ve Google play uygulamaları ile katılımcıların eğitim videolarına ve içeriklerine kolayca ulaşmasını sağlamıştır. 

Aynı zamanda psikoloji biliminin, toplumun ve kurumların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hareket eden Biself Academy uluslararası arenada da pek çok kıymetli eğitimi katılımcılarına ulaştırarak, çağdaş standartlarda topluma fayda sağlamak ve en kısa sürede katılımcılarının beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, gelişim ve farkındalık ile bu bilgileri uygulayabilmelerini amaçlamaktadır.