+905058259677
info@biselfacademy.com

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimleri nasıl satın alabilirim? 

Akademi sitemize üye olarak eğitimleri satın alabilirsiniz ve daha sonra eğitim materyaline ulaşıp eğitimi dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Uzmanlara yönelik eğitimlere kimler katılabilir?

Her eğitimin tanıtım kısmında hangi diplomaya sahip uzmanların eğitimlere katılabileceği yer almaktadır. İlgili eğitimin açıklama kısmından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğitimi satın aldıktan sonra videoları indirebilir miyim?

Videoları eğitimi satın aldıktan sonra web sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

Eğitimin içeriğini nereden öğrenebilirim?

Eğitimlerimizde ilgili eğitimin açıklaması ve eğitmenin akademik geçmişi hakkında bilgiler yer almaktadır, eğitimlerin tanıtım videolarından ise eğitime dair bilgi alabilirsiniz.

Eğitimlerden sonra sertifika alabilecek miyim?

Eğitimlerin sonunda ulusal ve uluslararası kurumlar tarafından akredite edilmiş programlarımız için eğitim dönemimi tamamladıktan sonra ilgili sertifika ücretini ödeyerek kurumumuzdan alabilirsiniz.

İnteraktif eğitimler yapılacak mı? 

İnteraktif eğitim duyurularından haberdar olmak için akademimizin site içerisindeki takvimini takip edebilir, sosyal medya hesaplarımızdan ve e-mail bültenimizden takip edebilirsiniz.

Herkese Yönelik Eğitim Sertifikamı nasıl alabilirim?

Eğitimi tamamladıktan sonra dijital katılım sertifikanızı almaya hak kazanırsınız. 

Eğitimi satın aldım ancak videoları izleyemiyorum, ne yapabilirim?

İnternet hızınız ve internet tarayıcınızdan kaynaklı bir sorun olmadığını teyit ettikten sonra sayfayı yenilemenizi öneriyoruz. Videolara erişim sorununuz halen devam ediyorsa destek ekibimize ulaşabilirsin.